Polityka prywatności

Polityka prywatności portalu kwiat-kaktus.eu

Prywatność
W tej witrynie zainstalowane jest oprogramowanie do monitorowania statystyk jego odwiedzalności. Zbiera ono informacje o rozdzielczości Twojego ekranu ekranu, głębi kolorów, zainstalowanej wersji Flasha i JavaScriptu, fizycznym położeniu użytkowników. Witryna kwiat-kaktus.eu korzysta z usług sieci reklamowych. Sieci te dostarczają reklamy na stronę, w oparciu o jej treść a być może także preferencje odwiedzających. Niektóre z sieci mogą zbierać pewne informacje dotyczące odwiedzających, o zakresie podobnym jak statystyki, z których korzystam. Jest to wykorzystywane między innymi do serwowania reklam, które naprawdę Cię zainteresują, bo mieszkasz w pobliżu reklamodawcy (tzw. geotargeting).

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam w serwisie internetowym. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat.

Licencje
W portalu kwiat-kaktus.eu umieszczono wiele fotografii przedstawiających roślinność oraz inne powiązane z tą tematyką zdjęcia. Zdjęcia korzystają z licencji Common Creative photos. Jeżeli, któreś ze zdjęć narusza Twoje prawa autorskie lub Twoje dobre imię należy to zgłosić przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce “Kontakt”.

Publikacje tekstowe należą tylko i wyłącznie do administratora portalu kwiat-kaktus.eu i zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania bez pisemnej zgodny właściciela kwiat-kaktus.eu.